30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(21:15 – 23:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(21:15 – 23:00)

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα15
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 11η Αγωνιστική) Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα12
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 13η Αγωνιστική) Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs ΕΥΝΙΚΟΣ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα19
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 14η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα02
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 16η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα23
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 18η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα09
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 20η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα16
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 21η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (Γ’ ΕΣΚΑ – 23η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  Γ’ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα GP W D L GF GA GD PTS
ΕΥΝΙΚΟΣ Γ.Α.Σ. 8 7 0 1 522 415 107 15
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 7 6 0 1 462 396 66 13
Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 8 5 0 3 494 457 37 13
Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 8 4 0 4 479 453 26 12
Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8 4 0 4 514 498 16 12
Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ’89 7 5 0 2 410 415 -5 12
Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 4 0 4 438 497 -59 12
Α.Ο.Ν. ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 7 4 0 3 439 385 54 11
Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ 7 4 0 3 382 369 13 11
Γ.Σ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ 7 3 0 4 455 436 19 10
Κ.Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 7 3 0 4 403 412 -9 10
Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 8 2 0 6 448 483 -35 10
Α.Ε. ΑΧΙΛΛΕΥΣ 8 1 0 7 390 476 -86 9
Α.Ο. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ 8 1 0 7 386 530 -144 9
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ U21
ΔΕΥΤΕΡΑ
(21:15 – 23:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(21:15 – 23:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
GP W D L GF GA GD PTS
Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3 3 0 0 167 112 55 6
Α.Ο.Ν. ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 3 3 0 0 197 148 49 6
Α.Ο. ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 2 0 1 183 151 32 4
Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 3 2 0 1 189 182 7 4
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 3 2 0 1 152 154 -2 4
Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3 1 0 2 158 166 -8 2
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 3 1 0 2 161 174 -13 2
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3 1 0 2 111 164 -53 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ 3 0 0 3 135 147 -12 0
ΑΘΛΗΤΗΣ 3 0 0 3 161 216 -55 0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(21:15 – 22:30)
ΠΕΜΠΤΗ
(20:00 – 21:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(19:00 – 20:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
Κυ17
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ (13η Αγωνιστική) Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ

13:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
Κυ21
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ (15η Αγωνιστική)  vs 

13:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
Κυ04
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ (17η Αγωνιστική)  vs 

13:00
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
GP W D L GF GA GD PTS
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. 9 8 0 1 561 350 211 17
Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 9 8 0 1 450 378 72 17
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 9 6 0 3 470 441 29 15
Α.Σ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 9 6 0 3 539 513 26 15
Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 8 5 0 3 470 365 105 13
Α.Ο. ΕΚΑΛΗΣ 9 3 0 6 519 486 33 12
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 9 3 0 6 470 501 -31 12
Α.Ο. ΑΡΤΕΜΙΣ 9 1 0 8 345 421 -76 10
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 9 0 0 9 268 637 -369 9

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(20:30 – 21:30)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(16:30 – 18:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(18:45 – 20:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(20:30 – 21:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ17
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ (13η Αγωνιστική) Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ

περισσότερα...11:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ21
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ (15η Αγωνιστική)   vs

περισσότερα...11:00
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ04
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ (17η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...11:00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα GP W D L GF GA GD PTS
Α.Σ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 9 9 0 0 603 292 311 18
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. 9 7 0 2 424 361 63 16
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 9 6 0 3 517 315 202 15
Α.Ο. ΕΚΑΛΗΣ 9 6 0 3 484 335 149 15
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 9 4 0 5 458 463 -5 13
Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 8 5 0 3 313 320 -7 13
Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 9 2 0 7 250 477 -227 11
Α.Ο. ΑΡΤΕΜΙΣ 9 1 0 8 260 416 -156 10
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 9 0 0 9 252 582 -330 9

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(16:00 – 17:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(16:15 – 17:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(18:30 – 19:45)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Η πολυετής εμπειρία στο χώρο του μπάσκετ, οι επιτυχίες των τμημάτων ακαδημίας μας και οι πολύπειροι προπονητές μας, αποτελούν εγγύηση για να γνωρίσουν οι μικροί αθλητές μας όλα τα μυστικά του μπάσκετ. Η επαφή με το άθλημα του μπάσκετ, δίνει επίσης στους μικρούς μας αθλητές να αποκτήσουν πειθαρχία, σεβασμό και μέσα από την ευγενή άμιλλα να φτάσουν στη νίκη.

Μην το σκέφτεσαι… η οικογένεια του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης σε περιμένει!!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΒΕΛΕΡΡΟΦΟΝΤΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΜΙΝΙ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(15:00 – 16:00)
ΤΡΙΤΗ
(18:15 – 19:15)
ΤΡΙΤΗ
(18:15 – 19:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(16:30 – 17:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:15 – 18:30)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(18:00 – 19:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(9:00 – 11:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(12:30 – 13:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(13:30 – 14:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 8 4 4 0 0 0 180 118 62
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 6 4 2 2 0 0 143 148 -5
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 6 4 2 2 0 0 125 139 -14
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 5 3 2 1 0 0 94 69 25
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 4 3 1 2 0 0 132 142 -10
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4 2 2 0 0 0 88 71 17
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 4 4 1 2 1 0 110 152 -42
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 4 3 1 2 0 0 111 105 6
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 3 3 0 3 0 0 82 121 -39

ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, πρωτοπορεί για μια ακόμα φορά στο χώρο του Μπάσκετ. Δίνει τη δυνατότητα σε παιδιά (αγόρια και κορίτσια) που έχουν γεννηθεί τις χρονιές 2010 & 2011, να συμμετάσχουν ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ στο πρόγραμμα “Baby Ballerz”.

Το “Baby Ballerz” είναι ένα εξειδικευμένο παιδαγωγικό πρόγραμμα που έχει ως αντικείμενο την γνωριμία με μπάλα σε όλες τις μορφές της, με σκοπό να προκαλέσει τους μικρούς αθλητές να εξερευνήσουν τη μπάλα, διασκεδάζοντας ταυτόχρονα. Το καινοτόμο αυτό πρόγραμμα παρουσιάζεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε αυτή τη μορφή και αποτελεί την πλέον εξελιγμένη και μοντέρνα παιδαγωγική μπάλας στον κόσμο, που φιλοδοξεί να εισάγει τα παιδιά στον κόσμο του αθλητισμού.

Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, θέλοντας να δείξει το κοινωνικό του πρόσωπο, προσφέρει για πρώτη φορά το πρόγραμμα αυτό ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, για αυτό θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Οι εξειδικευμένοι και καταξιωμένοι προπονητές μας καθώς και οι επιτυχίες του Συλλόγου μας, αποτελούν κίνητρο για κάθε αθλητή να ενταχθεί στις ακαδημίες του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης.

Ελάτε να γνωρίσουμε τη μπάλα, να διασκεδάσουμε και να γίνετε μέλη της πιο όμορφης παρέας, του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης!

Δημιουργία, επίβλεψη και εκτέλεση προγράμματος: Ιωάννης Παπαβασιλείου (Προπονητής Φυσικής Αγωγής).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(11:00 – 12:00)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

 

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme