30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(21:15 – 23:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(21:15 – 23:00)

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  Γ’ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
1. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 48 26 22 4 0 0 1772 1598 174
2. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 48 26 22 4 0 0 1821 1432 389
3. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 44 26 18 8 0 0 1668 1509 159
4. ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 44 26 18 8 0 0 1665 1527 138
5. ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 43 26 17 9 0 0 1500 1399 101
6. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 38 26 12 14 0 0 1535 1609 -74
7. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 37 26 11 15 0 0 1602 1625 -23
8. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 37 26 11 15 0 0 1590 1583 7
9. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 37 26 11 15 0 0 1523 1617 -94
10. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 36 26 10 16 0 0 1442 1543 -101
11. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 36 26 10 16 0 0 1467 1570 -103
12. ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 35 26 9 17 0 0 1561 1591 -30
13. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 34 26 8 18 0 0 1593 1702 -109
14. ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. 29 26 3 23 0 0 1354 1788 -434
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ U21
ΔΕΥΤΕΡΑ
(21:15 – 23:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(21:15 – 23:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
GP W D L GF GA GD PTS
Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3 3 0 0 167 112 55 6
Α.Ο.Ν. ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 3 3 0 0 197 148 49 6
Α.Ο. ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 2 0 1 183 151 32 4
Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 3 2 0 1 189 182 7 4
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 3 2 0 1 152 154 -2 4
Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3 1 0 2 158 166 -8 2
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 3 1 0 2 161 174 -13 2
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3 1 0 2 111 164 -53 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ 3 0 0 3 135 147 -12 0
ΑΘΛΗΤΗΣ 3 0 0 3 161 216 -55 0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(21:15 – 22:30)
ΠΕΜΠΤΗ
(20:00 – 21:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(19:00 – 20:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 31 16 15 1 0 0 852 662 190
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 28 16 12 4 0 0 981 761 220
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 27 16 11 5 0 0 857 676 181
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 27 16 11 5 0 0 911 816 95
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 26 16 10 6 0 0 867 718 149
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 23 16 7 9 0 0 816 809 7
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 20 16 4 12 0 0 881 926 -45
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 17 16 2 13 1 0 648 819 -171
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 15 16 0 15 1 0 483 1109 -626

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(20:30 – 21:30)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(16:30 – 18:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(18:45 – 20:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(20:30 – 21:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 32 16 16 0 0 0 1017 479 538
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28 16 12 4 0 0 882 574 308
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 26 16 10 6 0 0 739 659 80
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 26 16 10 6 0 0 885 730 155
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 25 16 9 7 0 0 649 631 18
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 24 16 8 8 0 0 829 789 40
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 19 16 4 11 1 0 467 677 -210
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 17 16 2 13 1 0 416 827 -411
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 17 16 1 15 0 0 485 1003 -518

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(16:00 – 17:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(16:15 – 17:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(18:30 – 19:45)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 01ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 14 7 7 0 0 0 428 280 148
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 13 7 6 1 0 0 528 243 285
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 12 7 5 2 0 0 458 308 150
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 11 7 4 3 0 0 359 307 52
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 10 7 3 4 0 0 304 370 -66
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 9 7 2 5 0 0 265 393 -128
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 8 7 1 6 0 0 268 418 -150
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 7 7 0 7 0 0 212 503 -291

Η πολυετής εμπειρία στο χώρο του μπάσκετ, οι επιτυχίες των τμημάτων ακαδημίας μας και οι πολύπειροι προπονητές μας, αποτελούν εγγύηση για να γνωρίσουν οι μικροί αθλητές μας όλα τα μυστικά του μπάσκετ. Η επαφή με το άθλημα του μπάσκετ, δίνει επίσης στους μικρούς μας αθλητές να αποκτήσουν πειθαρχία, σεβασμό και μέσα από την ευγενή άμιλλα να φτάσουν στη νίκη.

Μην το σκέφτεσαι… η οικογένεια του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης σε περιμένει!!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΒΕΛΕΡΡΟΦΟΝΤΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΜΙΝΙ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(15:00 – 16:00)
ΤΡΙΤΗ
(18:15 – 19:15)
ΤΡΙΤΗ
(18:15 – 19:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(16:30 – 17:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:15 – 18:30)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(18:00 – 19:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(9:00 – 11:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(12:30 – 13:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(13:30 – 14:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 31 16 15 1 0 0 652 413 239
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 31 16 15 1 0 0 698 531 167
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 25 16 9 7 0 0 607 548 59
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 24 16 8 8 0 0 569 562 7
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 24 16 8 8 0 0 580 618 -38
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 23 16 8 7 1 0 639 601 38
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 21 16 5 11 0 0 522 610 -88
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 17 16 3 11 2 0 459 596 -137
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 5 16 1 3 12 0 130 377 -247

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

Σχολές Μωραΐτη – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 26 – 37
Ημερομηνία: 5/11/2017

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Α.Ο. Κρόνος Γέρακα
Σκορ: 25 – 43
Ημερομηνία: 26/11/2017

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Αγ. Νικόλαος Παλλήνης
Σκορ: 18 – 36
Ημερομηνία: 12/11/2017

Α.Ο. Αργοναύτης Τρίγλιας – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 42 – 31
Ημερομηνία: 3/12/2017

Γ.Σ. Παλλήνης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 32 – 47
Ημερομηνία: 19/11/2017

Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 45 – 30
Ημερομηνία: 14/01/2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 34 17 17 0 0 0 864 477 387
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 32 17 15 2 0 0 858 621 237
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 28 17 12 4 1 0 711 579 132
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 27 16 11 5 0 0 814 576 238
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 26 18 8 10 0 0 838 772 66
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 26 18 8 10 0 0 557 634 -77
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 21 16 6 9 1 0 550 641 -91
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 20 16 5 10 1 0 417 586 -169
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19 17 2 15 0 0 447 798 -351
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 15 16 0 15 1 0 325 697 -372

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Γ.Σ. Παλλήνης
Σκορ: 57 – 16
Ημερομηνία: 2/12/2017

Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 26 – 29
Ημερομηνία: 9/12/2017

Γ.Σ. Κερατέας – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 36 – 52
Ημερομηνία: 13/01/2018


Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, πρωτοπορεί για μια ακόμα φορά στο χώρο του Μπάσκετ. Δίνει τη δυνατότητα σε παιδιά (αγόρια και κορίτσια) που έχουν γεννηθεί τις χρονιές 2010 & 2011, να συμμετάσχουν ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ στο πρόγραμμα “Baby Ballerz”.

Το “Baby Ballerz” είναι ένα εξειδικευμένο παιδαγωγικό πρόγραμμα που έχει ως αντικείμενο την γνωριμία με μπάλα σε όλες τις μορφές της, με σκοπό να προκαλέσει τους μικρούς αθλητές να εξερευνήσουν τη μπάλα, διασκεδάζοντας ταυτόχρονα. Το καινοτόμο αυτό πρόγραμμα παρουσιάζεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε αυτή τη μορφή και αποτελεί την πλέον εξελιγμένη και μοντέρνα παιδαγωγική μπάλας στον κόσμο, που φιλοδοξεί να εισάγει τα παιδιά στον κόσμο του αθλητισμού.

Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, θέλοντας να δείξει το κοινωνικό του πρόσωπο, προσφέρει για πρώτη φορά το πρόγραμμα αυτό ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, για αυτό θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Οι εξειδικευμένοι και καταξιωμένοι προπονητές μας καθώς και οι επιτυχίες του Συλλόγου μας, αποτελούν κίνητρο για κάθε αθλητή να ενταχθεί στις ακαδημίες του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης.

Ελάτε να γνωρίσουμε τη μπάλα, να διασκεδάσουμε και να γίνετε μέλη της πιο όμορφης παρέας, του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης!

Δημιουργία, επίβλεψη και εκτέλεση προγράμματος: Ιωάννης Παπαβασιλείου (Προπονητής Φυσικής Αγωγής).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(11:00 – 12:00)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

 

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme