15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΒΟΛΕΙ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(20:00 – 21:15)
ΤΡΙΤΗ
(21:15 – 22:30)

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ
Πα04
ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ (26η Αγωνιστική) Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Ε.Α.Ο. ΣΠΑΤΩΝ

περισσότερα...21:30
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ  ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. Ίωνες ΑΣΠ 51 18 17 1 52 6
2. ΑΣ Παπάγου 42 18 14 4 46 15
3. ΑΕ Γκράβας 40 17 14 3 45 18
4. ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου 39 18 14 4 44 27
5. ΟΦ Γέρακα 36 18 12 6 41 25
6. ΟΠΕ Χαλκίδας 25 17 9 8 30 29
7. ΠΑΟ Κουκακίου 23 18 8 10 32 40
8. ΕΣ Νέας Μάκρης 22 17 6 11 31 39
9. ΕΑΟ Σπάτων 18 18 5 13 26 43
10. ΓΣ Κυψέλης 17 17 5 12 24 38
11. ΑΣ Τεύκρος 11 17 4 13 18 45
12. ΓΣ Εθνικός 9 18 3 15 13 46
13. ΑΟ Οδυσσέας 9 17 3 14 16 47
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(20:00 – 21:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(17:30 – 19:00)

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΟ Θρακομακεδόνων 54 19 18 1 56 12
2. ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 45 19 15 4 51 19
3. ΑΟ Καρέα 39 19 14 5 44 27
4. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 35 19 12 7 42 29
5. ΟΠΕ Χαλκίδας 35 19 10 9 41 31
6. Αμαζόνες Αχαρνών 33 19 11 8 42 31
7. ΠΑΟ Κουκακίου 33 19 11 8 38 32
8. ΕΣ Νέας Μάκρης 25 19 9 10 30 35
9. ΔΑΣ Αραφήν 16 19 6 13 23 46
10. ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 16 19 5 14 22 46
11. ΟΦ Γέρακα 11 19 3 16 20 51
12. ΑΟ Νηαρ Ηστ 0 19 0 19 7 57
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ
(19:30 – 21:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(19:45 – 21:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(14:00 – 16:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ – Δ’ ΓΚΡΟΥΠ (ΘΕΣΕΙΣ 37 – 42)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
37. Παναθηναϊκός ΑΟ 30 10 10 0 30 4
38. ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου 24 10 8 2 24 7
39. ΓΣ Γλυκών Νερών 13 10 4 6 17 19
40. ΑΣ Τυφών 7 10 2 8 10 25
41. ΕΣ Νέας Μάκρης 7 10 2 8 11 26
42. ΑΕ «Αθηνά» Μαγκουφάνας 2004 6 10 4 6 14 25
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΦΑΣΗ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΔΑΣ Αραφήν 24 8 8 0 24 0
2. ΑΟ Παλλήνη 21 8 7 1 21 7
3. ΜΕΣ Μαραθώνα 18 8 6 2 19 9
4. ΟΦ Γέρακα 15 8 5 3 17 11
5. ΑΣ Παπάγου 10 8 3 5 13 15
6. ΑΕ Αγίας Παρασκευής 8 8 3 5 13 19
7. ΕΣ Νέας Μάκρης 6 8 2 6 10 20
8. ΑΟ «Πήγασος» Αγίας Παρασκευής 6 8 2 6 8 20
9. ΑΟ «Ίσιδα – Δίας» Νέας Μάκρης 0 8 0 8 0 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(16:00 – 17:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(19:30 – 21:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(16:00 – 17:15)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 2 – Α’ ΦΑΣΗ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΣ Λαυρίου 14 5 5 0 15 4
2. ΑΣΠΕ «Θέτις» 12 5 4 1 14 6
3. ΓΣ Κερατέας 8 5 3 2 11 9
4. ΑΟ Παλλήνη 8 4 2 2 10 6
5. ΓΣ Γλυκών Νερών 6 4 2 2 7 7
6. ΑΟ Μαρκοπούλου 5 4 2 2 7 8
7. ΔΑΣ Αραφήν 4 4 1 3 6 10
8. ΕΣ Νέας Μάκρης 3 5 1 4 3 13
9. ΑΣΠ Κτησιφών 0 4 0 4 2 12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Α’
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(15:00 – 16:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:30 – 18:45)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Β’
ΤΕΤΑΡΤΗ
(15:00 – 16:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(15:00 – 16:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme