15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΒΟΛΕΙ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(20:00 – 21:15)
ΤΡΙΤΗ
(21:15 – 22:30)

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

Πα23
ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ (17η Αγωνιστική)  vs Α.Ε. ΓΚΡΑΒΑΣ

περισσότερα...21:00
Πα16
ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ 20η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
Πα30
ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ (22η Αγωνιστική)  vs Α.Ε. ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ

περισσότερα...08:00
Πα20
ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ (24η Αγωνιστική)  vs Γ.Σ. ΚΥΨΕΛΗΣ

περισσότερα...21:00
Πα04
ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ (26η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ  ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. Ίωνες ΑΣΠ 36 12 12 0 36 2
2. ΑΣ Παπάγου 30 12 10 2 33 8
3. ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου 28 12 10 2 32 17
4. ΑΕ Γκράβας 26 12 9 3 30 14
5. ΟΦ Γέρακα 22 12 7 5 26 19
6. ΠΑΟ Κουκακίου 16 12 5 7 22 26
7. ΟΠΕ Χαλκίδας 16 12 6 6 19 22
8. ΕΣ Νέας Μάκρης 15 12 4 8 20 28
9. ΕΑΟ Σπάτων 11 12 3 9 17 29
10. ΑΣ Τεύκρος 10 12 4 8 15 30
11. ΓΣ Εθνικός 9 12 3 9 11 28
12. ΓΣ Κυψέλης 8 12 2 10 14 31
13. ΑΟ Οδυσσέας 7 12 3 9 11 32
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(20:00 – 21:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(17:30 – 19:00)

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

Τε28
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (18η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
Τε07
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (19η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
Τε21
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (21η Αγωνιστική)  vs 

περισσότερα...21:00
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΟ Θρακομακεδόνων 39 14 13 1 41 10
2. ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 34 14 11 3 37 12
3. ΑΟ Καρέα 30 14 11 3 35 20
4. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 26 14 9 5 30 21
5. ΠΑΟ Κουκακίου 26 14 9 5 29 22
6. Αμαζόνες Αχαρνών 25 14 9 5 31 22
7. ΟΠΕ Χαλκίδας 23 14 6 8 29 26
8. ΕΣ Νέας Μάκρης 17 14 6 8 19 27
9. ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 14 14 4 10 18 32
10. ΟΦ Γέρακα 10 14 3 11 17 36
11. ΔΑΣ Αραφήν 8 14 3 11 14 37
12. ΑΟ Νηαρ Ηστ 0 14 0 14 7 42
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ
(19:30 – 21:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(19:45 – 21:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(14:00 – 16:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

ΒΟΛΕΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σα10
ΒΟΛΕΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων – Β΄ Φάση – Δ΄ Γκρουπ (θέσεις 37 – 42) – 10η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Σ. ΤΥΦΩΝ

περισσότερα...14:30
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ – Δ’ ΓΚΡΟΥΠ (ΘΕΣΕΙΣ 37 – 42)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
37. Παναθηναϊκός ΑΟ 12 4 4 0 12 1
38. ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου 9 4 3 1 9 3
39. ΓΣ Γλυκών Νερών 9 4 3 1 9 4
40. ΑΕ «Αθηνά» Μαγκουφάνας 2004 4 4 2 2 7 10
41. ΑΣ Τυφών 1 4 0 4 3 12
42. ΕΣ Νέας Μάκρης 1 4 0 4 2 12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(16:00 – 17:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(19:30 – 21:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(16:00 – 17:15)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Α’
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(15:00 – 16:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:30 – 18:45)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Β’
ΤΕΤΑΡΤΗ
(15:00 – 16:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(15:00 – 16:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme