Βολεϊ

15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΒΟΛΕΙ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(21:30 – 23:00)
ΤΡΙΤΗ
(20:00 – 21:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(17:30 – 19:00)

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε21
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 6η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε05
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 8η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε19
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 10η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε16
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 12η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Α.Σ.

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 14η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε13
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 16η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – Ο.Π.Ε. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε27
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 18η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε13
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 20η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – Δ.Α.Σ. ΑΡΑΦΗΝ

περισσότερα...21:30
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τε27
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 – Α’ ΦΑΣΗ 22η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο. ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

περισσότερα...21:30
Βαθμολογία 2018-2019
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ (2018 – 2019)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. Αμαζόνες Αχαρνών 12 4 4 0 12 1
2. ΠΑΟ Κουκακίου 12 4 4 0 12 4
3. ΕΣ Νέας Μάκρης 11 4 4 0 12 3
4. ΟΠΕ Χαλκίδας 9 4 3 1 10 4
5. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 8 4 3 1 9 6
6. ΟΦ Γέρακα 5 4 2 2 7 9
7. ΔΑΣ Αραφήν 4 4 1 3 7 10
8. ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 3 4 1 3 5 10
9. ΑΟ Διονύσου 3 4 1 3 3 10
10. Ιωνικός ΑΣ 3 4 1 3 5 10
11. ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 1 4 0 4 5 12
12. ΑΟ Λαγονησίου 1 4 0 4 4 12
Βαθμολογία 2017-2018
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ (2017 – 2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΟ Θρακομακεδόνων 63 22 21 1 65 13
2. ΑΟ Καρέα 48 22 17 5 53 28
3. ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 48 22 16 6 55 25
4. ΟΠΕ Χαλκίδας 44 22 13 9 50 31
5. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 38 22 13 9 45 35
6. ΠΑΟ Κουκακίου 38 22 13 9 44 37
7. Αμαζόνες Αχαρνών 37 22 12 10 47 38
8. ΕΣ Νέας Μάκρης 31 22 11 11 37 39
9. ΔΑΣ Αραφήν 19 22 7 15 26 53
10. ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 16 22 5 17 23 55
11. ΟΦ Γέρακα 11 22 3 19 22 60
12. ΑΟ Νηαρ Ηστ 3 22 1 21 10 63
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ
(19:45 – 21:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(20:00 – 21:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(14:30 – 16:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Βαθμολογία 2018-2019
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΦΑΣΗ – Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ (2018-2019)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΜΕΣ Μαραθώνα 12 5 4 1 13 6
2. ΑΣ Παπάγου 11 4 4 0 12 4
3. ΔΑΣ Αραφήν 10 4 3 1 11 3
4. ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης 6 4 2 2 7 7
5. ΓΣ Χαλανδρίου 6 4 2 2 8 6
6. ΕΣ Νέας Μάκρης 2 4 1 3 4 11
7. ΕΑΟ Σπάτων 1 4 0 4 3 12
8. ΓΣ Κορωπίου 0 3 0 3 0 9
9. ΑΟ “Πήγασος” Αγίας Παρασκευής 0 0 0 0 0 0
Βαθμολογία 2017-2018
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ – Δ’ ΓΚΡΟΥΠ (ΘΕΣΕΙΣ 37 – 42) (2017-2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
37. Παναθηναϊκός ΑΟ 30 10 10 0 30 4
38. ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου 24 10 8 2 24 7
39. ΓΣ Γλυκών Νερών 13 10 4 6 17 19
40. ΑΣ Τυφών 7 10 2 8 10 25
41. ΕΣ Νέας Μάκρης 7 10 2 8 11 26
42. ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 6 10 4 6 14 25
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΦΑΣΗ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΔΑΣ Αραφήν 24 8 8 0 24 0
2. ΑΟ Παλλήνη 21 8 7 1 21 7
3. ΜΕΣ Μαραθώνα 18 8 6 2 19 9
4. ΟΦ Γέρακα 15 8 5 3 17 11
5. ΑΣ Παπάγου 10 8 3 5 13 15
6. ΑΕ Αγίας Παρασκευής 8 8 3 5 13 19
7. ΕΣ Νέας Μάκρης 6 8 2 6 10 20
8. ΑΟ “Πήγασος” Αγίας Παρασκευής 6 8 2 6 8 20
9. ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης 0 8 0 8 0 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(16:00 – 17:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(19:30 – 21:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ
(16:30 – 18:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 2 – Α’ ΦΑΣΗ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΣ Λαυρίου 22 8 8 0 24 6
2. ΑΣΠΕ “Θέτις” 18 8 6 2 20 11
3. ΑΟ Παλλήνη 18 8 5 3 21 11
4. ΓΣ Κερατέας 17 8 6 2 20 9
5. ΓΣ Γλυκών Νερών 15 8 5 3 17 12
6. ΕΣ Νέας Μάκρης 9 8 3 5 9 18
7. ΑΟ Μαρκοπούλου 5 8 2 6 10 20
8. ΔΑΣ Αραφήν 4 8 1 7 7 22
9. ΑΣΠ Κτησιφών 0 8 0 8 5 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Α’
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Β’
ΤΕΤΑΡΤΗ
(15:00 – 16:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:30 – 18:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Αλεξίου Ισμήνη: 6983709186
Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ  ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ (2017 – 2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. Ίωνες ΑΣΠ 69 24 23 1 70 6
2. ΑΕ Γκράβας 61 24 21 3 66 18
3. ΑΣ Παπάγου 60 24 20 4 64 17
4. ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου 46 24 16 8 54 41
5. ΟΦ Γέρακα 38 24 13 11 46 42
6. ΕΣ Νέας Μάκρης 35 24 10 14 48 50
7. ΠΑΟ Κουκακίου 33 24 11 13 44 50
8. ΟΠΕ Χαλκίδας 33 24 12 12 39 44
9. ΕΑΟ Σπάτων 29 24 9 15 38 53
10. ΓΣ Κυψέλης 23 24 7 17 30 53
11. ΑΣ Τεύκρος 17 24 6 18 26 62
12. ΓΣ Εθνικός 12 24 4 20 17 62
13. ΑΟ Οδυσσέας 12 24 4 20 22 66
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme