Μπασκετ

30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ

(20:00 – 21:30)
ΤΡΙΤΗ
(Κάθε 2η Τρίτη)
(21:15 – 23:00)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(Κάθε 2η Τετάρτη)
(21:15 – 23:00)
ΠΕΜΠΤΗ

(20:00 – 21:30)


Προπονητής:

Μπούτζης Σπύρος

Βοηθός Προπονητή:

Δραγάνης Θωμάς

Γυμναστής:

Παπαβασιλείου Γιάννης

Στατιστικολόγος – Έφορος:

Μοριανός Νίκος

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα16
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Μ.Ε.Λ.Α.Σ. ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα23
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΠΕΡΙΣΣΟΥ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα07
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα21
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα25
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα08
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ε. ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα22
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Κ.Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΣΩΝ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα15
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ Α.Ο.

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα29
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Φ.Ο. ΤΟΥΦΑΣ

περισσότερα...21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Πα12
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

περισσότερα...21:30
Βαθμολογία 2018 - 2019
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  Γ’ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2018 – 2019
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 9 5 4 1 0 0 313 297 16
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 9 5 4 1 0 0 280 248 32
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 8 5 3 2 0 0 313 278 35
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8 5 3 2 0 0 313 306 7
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 8 5 3 2 0 0 317 322 -5
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 8 5 3 2 0 0 276 258 18
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 5 2 3 0 0 246 262 -16
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 7 5 2 3 0 0 289 308 -19
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7 5 2 3 0 0 268 253 15
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 7 5 2 3 0 0 300 299 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 6 5 4 1 0 3 335 284 51
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 5 5 3 2 0 3 301 284 17
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 5 5 0 5 0 0 269 347 -78
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 5 5 0 5 0 0 262 336 -74
Βαθμολογία 2017 - 2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  Γ’ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2017 – 2018
ΘΕΣΗ ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
1. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 48 26 22 4 0 0 1772 1598 174
2. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 48 26 22 4 0 0 1821 1432 389
3. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 44 26 18 8 0 0 1668 1509 159
4. ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 44 26 18 8 0 0 1665 1527 138
5. ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 43 26 17 9 0 0 1500 1399 101
6. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 38 26 12 14 0 0 1535 1609 -74
7. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 37 26 11 15 0 0 1602 1625 -23
8. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 37 26 11 15 0 0 1590 1583 7
9. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 37 26 11 15 0 0 1523 1617 -94
10. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 36 26 10 16 0 0 1442 1543 -101
11. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 36 26 10 16 0 0 1467 1570 -103
12. ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 35 26 9 17 0 0 1561 1591 -30
13. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 34 26 8 18 0 0 1593 1702 -109
14. ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. 29 26 3 23 0 0 1354 1788 -434

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ

(21:30 – 22:30)
ΤΡΙΤΗ
(Αγώνας)

(21:40 – 23:00)
ΠΕΜΠΤΗ

(21:30 – 23:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ

(19:00 – 20:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Προπονητής:
Κολοκυθάς Γιάννης

Έφορος:
Γ. Αλεφαντής

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
Τρ20
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΕΣΚΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 9η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  

21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
Τρ04
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΕΣΚΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 11η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ  

21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
Τρ11
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΕΣΚΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 12η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.  

21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
Τρ15
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΕΣΚΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 15η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ  

21:30
Βαθμολογία 2018 - 2019
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Β’ ΕΣΚΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2018 – 2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 12 6 6 0 0 0 451 294 157
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 11 6 5 1 0 0 392 397 -5
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 11 6 5 1 0 0 449 326 123
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 10 6 4 2 0 0 408 327 81
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 10 6 4 2 0 0 418 357 61
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 9 6 3 3 0 0 361 356 5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 9 6 3 3 0 0 360 364 -4
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 7 5 2 3 0 0 299 301 -2
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 7 6 1 5 0 0 291 366 -75
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 7 6 1 5 0 0 252 354 -102
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 7 6 1 5 0 0 297 399 -102
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 5 5 0 5 0 0 230 367 -137
Βαθμολογία 2017 - 2018
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2017 – 2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 31 16 15 1 0 0 852 662 190
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 28 16 12 4 0 0 981 761 220
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 27 16 11 5 0 0 857 676 181
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 27 16 11 5 0 0 911 816 95
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 26 16 10 6 0 0 867 718 149
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 23 16 7 9 0 0 816 809 7
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 20 16 4 12 0 0 881 926 -45
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 17 16 2 13 1 0 648 819 -171
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 15 16 0 15 1 0 483 1109 -626

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
ΤΡΙΤΗ

(18:15 – 19:15)
ΤΕΤΑΡΤΗ

(18:30 – 19:45)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

(18:30 – 20:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ

(20:30 – 21:30)
ΚΥΡΙΑΚΗ
(Αγώνας)

(12:30 – 14:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Προπονητής:
Δραγάνης Θωμάς

Έφοροι Τμήματος:
Κα Ζουπάνου – Μαρμαρά Άννα
Κος Τσιάβος Σωκράτης
Κος Κωνσταντόπαιδος Μιχάλης

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ25
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ 8ος ΟΜΙΛΟΣ – 8η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ

περισσότερα...12:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ09
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ 8ος ΟΜΙΛΟΣ – 10η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ

περισσότερα...12:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ16
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ 8ος ΟΜΙΛΟΣ – 11η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ

περισσότερα...12:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ13
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ 8ος ΟΜΙΛΟΣ – 13η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΑΡΤΕΜΙΣ

περισσότερα...12:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ27
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ 8ος ΟΜΙΛΟΣ – 15η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

περισσότερα...12:30
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
Κυ17
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΕΣΚΑ 8ος ΟΜΙΛΟΣ – 18η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. Κ. ΣΠΑΤΩΝ

περισσότερα...12:30
Βαθμολογία 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2018 – 2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 11 6 5 1 0 0 411 218 193
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 11 6 5 1 0 0 329 213 116
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 10 5 5 0 0 0 365 201 164
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 9 6 3 3 0 0 311 254 57
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 9 6 3 3 0 0 313 282 31
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 9 6 3 3 0 0 270 277 -7
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 8 5 3 2 0 0 255 197 58
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 7 6 1 5 0 0 222 334 -112
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 5 5 0 5 0 0 150 361 -211
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 5 5 0 5 0 0 99 388 -289
Βαθμολογία 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2017 – 2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 32 16 16 0 0 0 1017 479 538
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28 16 12 4 0 0 882 574 308
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 26 16 10 6 0 0 739 659 80
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 26 16 10 6 0 0 885 730 155
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 25 16 9 7 0 0 691 662 29
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 24 16 8 8 0 0 829 789 40
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 19 16 4 11 1 0 498 719 -221
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 17 16 2 13 1 0 416 827 -411
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 17 16 1 15 0 0 485 1003 -518

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ

(16:30 – 17:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

(19:30 – 21:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ

(20:30 – 21:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005
Κυ25
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ 2005 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΚΑ – Α’ ΦΑΣΗ 7η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

περισσότερα...14:00
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005
Κυ09
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ 2005 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΚΑ – Α’ ΦΑΣΗ 9η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

περισσότερα...14:00
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005
Κυ13
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ 2005 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΚΑ – Α’ ΦΑΣΗ 11η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

περισσότερα...14:00
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005
Κυ27
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ – 2005

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ 2005 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΚΑ – Α’ ΦΑΣΗ 13η Αγωνιστική Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ vs Α.Ο. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ

περισσότερα...14:00
Βαθμολογία 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005 Β’ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ (2018-2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 7 4 3 1 0 0 216 166 50
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 6 3 3 0 0 0 212 106 106
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 6 4 2 2 0 0 175 190 -15
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 5 3 2 1 0 0 139 89 50
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 5 4 1 3 0 0 150 143 7
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 4 3 1 2 0 0 125 176 -51
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 3 3 0 3 0 0 66 213 -147
Βαθμολογία 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 01ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ (2017-2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 6 3 3 0 0 0 180 101 79
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 4 2 2 0 0 0 147 70 77
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
4 3 1 2 0 0 134 164 -30
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 4 3 1 2 0 0 125 176 -51
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 4 2 2 0 0 0 113 48 65
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 0 3 0 0 92 121 -29
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2 2 0 2 0 0 44 155 -111

Η πολυετής εμπειρία στο χώρο του μπάσκετ, οι επιτυχίες των τμημάτων ακαδημίας μας και οι πολύπειροι προπονητές μας, αποτελούν εγγύηση για να γνωρίσουν οι μικροί αθλητές μας όλα τα μυστικά του μπάσκετ. Η επαφή με το άθλημα του μπάσκετ, δίνει επίσης στους μικρούς μας αθλητές να αποκτήσουν πειθαρχία, σεβασμό και μέσα από την ευγενή άμιλλα να φτάσουν στη νίκη.

Μην το σκέφτεσαι… η οικογένεια του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης σε περιμένει!!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(Γεν. 2010-2011)
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
(Γεν. 2009-2010)
ΠΡΟΜΙΝΙ
(Γεν. 2007-2008)
ΜΙΝΙ
(Γεν. 2006)
ΔΕΥΤΕΡΑ
(15:00 – 16:00)
ΔΕΥΤΕΡΑ
(16:00 – 17:00)
ΔΕΥΤΕΡΑ
(17:00 – 18:00)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(17:30 – 18:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(16:30 – 17:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:00 – 18:15)
ΠΡΟΣΟΧΗ!
ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΑΣ κ ΩΡΑΣ!
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:00 – 18:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(18:15 – 19:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(09:00 – 10:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(10:00 – 11:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(12:30 – 13:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(13:30 – 14:30)
Κάθε Εβδομάδα για όλα τα τμήματα Ακαδημίας θα υπάρχει μια επιπλέον ΔΩΡΕΑΝ προπόνηση στο Ανοικτό Γήπεδο του Αθλητικού και Πολιτιστικού Πάρκου Νέας Μάκρης ! ! !

(Οι ώρες και οι ημέρες θα ανακοινωθούν στα τέλη Σεπτεμβρίου)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 694 580 3580
Καλλιανιώτης Αντώνης: 694 730 4422
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

Προπονητές:
Μπούτζης Σπύρος
Κολοκυθάς Γιάννης
Παπαβασιλείου Γιάννης
Κουσάσης Αλέξανδρος

Έφοροι Τμημάτων:
Καλλιανιώτης Αντώνης
Κ. Κωνσταντόπουλος
Α. Αλεξανδρής
Γιώργος Ξένος

Βαθμολογία & Video 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2018-2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2 1 1 0 0 0 29 16 13
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2 1 1 0 0 0 58 37 21
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 1 0 0 0 47 36 11
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 1 1 0 1 0 0 36 47 -11
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1 1 0 1 0 0 37 58 -21
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 1 0 1 0 0 16 29 -13
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

Βαθμολογία & Video 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 31 16 15 1 0 0 652 413 239
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 31 16 15 1 0 0 698 531 167
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 25 16 9 7 0 0 607 548 59
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 24 16 8 8 0 0 569 562 7
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 24 16 8 8 0 0 580 618 -38
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 23 16 8 7 1 0 639 601 38
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 21 16 5 11 0 0 522 610 -88
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 17 16 3 11 2 0 459 596 -137
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 5 16 1 3 12 0 130 377 -247

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

Σχολές Μωραΐτη – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 26 – 37
Ημερομηνία: 5/11/2017

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Α.Ο. Κρόνος Γέρακα
Σκορ: 25 – 43
Ημερομηνία: 26/11/2017

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Αγ. Νικόλαος Παλλήνης
Σκορ: 18 – 36
Ημερομηνία: 12/11/2017

Α.Ο. Αργοναύτης Τρίγλιας – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 42 – 31
Ημερομηνία: 3/12/2017

Γ.Σ. Παλλήνης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 32 – 47
Ημερομηνία: 19/11/2017

Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 45 – 30
Ημερομηνία: 14/01/2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 34 17 17 0 0 0 864 477 387
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 32 17 15 2 0 0 858 621 237
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 28 17 12 4 1 0 711 579 132
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 27 16 11 5 0 0 814 576 238
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 26 18 8 10 0 0 838 772 66
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 26 18 8 10 0 0 557 634 -77
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 21 16 6 9 1 0 550 641 -91
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 20 16 5 10 1 0 417 586 -169
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19 17 2 15 0 0 447 798 -351
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 15 16 0 15 1 0 325 697 -372

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Γ.Σ. Παλλήνης
Σκορ: 57 – 16
Ημερομηνία: 2/12/2017

Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 26 – 29
Ημερομηνία: 9/12/2017

Γ.Σ. Κερατέας – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 36 – 52
Ημερομηνία: 13/01/2018


Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, πρωτοπορεί για μια ακόμα φορά στο χώρο του Μπάσκετ. Δίνει τη δυνατότητα σε παιδιά (αγόρια και κορίτσια) που έχουν γεννηθεί τις χρονιές 2012 & 2013, να συμμετάσχουν ΔΩΡΕΑΝ στο πρόγραμμα “Baby Ballerz”.

Το “Baby Ballerz” είναι ένα εξειδικευμένο παιδαγωγικό πρόγραμμα που έχει ως αντικείμενο την γνωριμία με μπάλα σε όλες τις μορφές της, με σκοπό να προκαλέσει τους μικρούς αθλητές να εξερευνήσουν τη μπάλα, διασκεδάζοντας ταυτόχρονα. Το καινοτόμο αυτό πρόγραμμα παρουσιάζεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε αυτή τη μορφή και αποτελεί την πλέον εξελιγμένη και μοντέρνα παιδαγωγική μπάλας στον κόσμο, που φιλοδοξεί να εισάγει τα παιδιά στον κόσμο του αθλητισμού.

Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, θέλοντας να δείξει το κοινωνικό του πρόσωπο, προσφέρει για πρώτη φορά το πρόγραμμα αυτό  ΔΩΡΕΑΝ, για αυτό θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Οι εξειδικευμένοι και καταξιωμένοι προπονητές μας καθώς και οι επιτυχίες του Συλλόγου μας, αποτελούν κίνητρο για κάθε αθλητή να ενταχθεί στις ακαδημίες του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης.

Ελάτε να γνωρίσουμε τη μπάλα, να διασκεδάσουμε και να γίνετε μέλη της πιο όμορφης παρέας, του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης!

Δημιουργία, επίβλεψη και εκτέλεση προγράμματος: Ιωάννης Παπαβασιλείου (Προπονητής Φυσικής Αγωγής).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(11:00 – 12:00)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ Νέας Μάκρης

(Καθημερινά 17:00 – 20:00)

 

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme