![](https://esnm.gr/wp-content/uploads/2019/03/Yazhou_Andriko-350x280.jpg)
Μετά από μια κουραστική προπόνηση ενόψει του εκτός έδρας αγώνα με τον ΜΕΛΑΣ “Άγιος Ελευθέριος”, η ανδρική ομάδα μπάσκετ του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης, έκανε μια στάση για χαλάρωση στο Yazou (Αεροπορίας & Λ. Μαραθώνος – Αγία Μαρίνα Νέας Μάκρης). Οι αθλητές της ομάδας μας, απόλαυσαν τις λιχουδιές που επιμελήθηκε ο κος Λεωνίδας Μεγαγιάννης, τον οποίο ευχαριστούμε θερμά για την φιλοξενία του!
![Logo_2018_2019 Logo_2018_2019](https://esnm.gr/wp-content/uploads/2018/08/Logo_2018_2019-150x150.jpg)