Μπασκετ

32 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…

ΕΣΝΜ_ΑΝΔΡΙΚΟ_2018_2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(20:00 – 21:15)
ΤΡΙΤΗ
(21:15 – 23:00)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(20:00 – 21:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(18:30 – 20:30)
ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΕΜΠΤΗ
21:30

 


Προπονητής:

Μπούτζης Σπύρος

Βοηθός Προπονητή:

Δραγάνης Θωμάς

Στατιστικολόγος – Έφορος:
Μοριανός Νίκος

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

Βαθμολογία 2018 - 2019
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  Γ’ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2018 – 2019
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 46 26 20 6 0 0 1615 1470 145
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 44 26 21 5 0 3 1736 1489 247
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 43 26 17 9 0 0 1741 1646 95
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 43 26 17 9 0 0 1623 1481 142
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 43 26 17 9 0 0 1633 1529 104
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 41 26 15 11 0 0 1548 1486 62
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 40 26 17 9 0 3 1619 1499 120
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39 26 13 13 0 0 1571 1561 10
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 39 26 13 13 0 0 1646 1586 60
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 36 26 10 16 0 0 1464 1544 -80
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 35 26 9 17 0 0 1452 1544 -92
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 32 26 6 20 0 0 1421 1581 -160
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 30 26 4 22 0 0 1441 1752 -311
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 29 26 3 23 0 0 1374 1716 -342
Βαθμολογία 2017 - 2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  Γ’ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2017 – 2018
ΘΕΣΗ ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
1. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 48 26 22 4 0 0 1772 1598 174
2. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 48 26 22 4 0 0 1821 1432 389
3. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 44 26 18 8 0 0 1668 1509 159
4. ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 44 26 18 8 0 0 1665 1527 138
5. ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 43 26 17 9 0 0 1500 1399 101
6. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 38 26 12 14 0 0 1535 1609 -74
7. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 37 26 11 15 0 0 1602 1625 -23
8. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 37 26 11 15 0 0 1590 1583 7
9. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 37 26 11 15 0 0 1523 1617 -94
10. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 36 26 10 16 0 0 1442 1543 -101
11. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 36 26 10 16 0 0 1467 1570 -103
12. ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 35 26 9 17 0 0 1561 1591 -30
13. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 34 26 8 18 0 0 1593 1702 -109
14. ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. 29 26 3 23 0 0 1354 1788 -434

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ

(21:30 – 23:00)
ΠΕΜΠΤΗ

(20:00 – 21:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ

(18:30 – 20:30)
ΚΥΡΙΑΚΗ
(Αγώνας)

(14:30 – 16:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητές:
Δραγάνης Θωμάς

Έφορος:
Άννα Ζουπάνου
Σωκράτης Τσιάβος

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

Βαθμολογία 2018 - 2019
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Β’ ΕΣΚΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2018 – 2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 42 22 20 2 0 0 1625 1158 467
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 40 22 18 4 0 0 1446 1204 242
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 38 22 16 6 0 0 1471 1416 55
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 35 22 13 9 0 0 1501 1312 189
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 35 22 13 9 0 0 1490 1322 168
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 34 22 12 10 0 0 1362 1277 85
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 33 22 11 11 0 0 1319 1357 -38
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 32 22 10 12 0 0 1385 1303 82
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 31 22 9 13 0 0 1267 1281 -14
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 28 22 6 16 0 0 1184 1445 -261
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 26 22 4 18 0 0 938 1346 -408
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 22 22 0 22 0 0 1010 1577 -567

Βαθμολογία 2017 - 2018
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2017 – 2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 31 16 15 1 0 0 852 662 190
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 28 16 12 4 0 0 981 761 220
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 27 16 11 5 0 0 857 676 181
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 27 16 11 5 0 0 911 816 95
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 26 16 10 6 0 0 867 718 149
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 23 16 7 9 0 0 816 809 7
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 20 16 4 12 0 0 881 926 -45
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 17 16 2 13 1 0 648 819 -171
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 15 16 0 15 1 0 483 1109 -626

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
ΤΡΙΤΗ

(20:30 – 21:30)
ΤΕΤΑΡΤΗ

(19:00 – 20:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

(19:30 – 21:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ
(Αγώνας)

(13:00 – 14:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητής:
Κουσάσης Αλέξανδρος

Έφορος Τμήματος:
Ξένος Γιώργος

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

Βαθμολογία 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2018 – 2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 36 18 18 0 0 0 1414 766 648
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 33 18 15 3 0 0 1202 756 446
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 31 18 13 5 0 0 1097 708 389
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 30 18 12 6 0 0 994 813 181
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 28 18 10 8 0 0 889 721 168
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 26 18 8 10 0 0 964 912 52
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 25 18 7 11 0 0 744 791 -47
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 23 18 5 13 0 0 698 923 -225
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 19 18 2 15 1 0 575 1285 -710
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 18 18 0 18 0 0 449 1351 -902
Βαθμολογία 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2017 – 2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 32 16 16 0 0 0 1017 479 538
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28 16 12 4 0 0 882 574 308
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 26 16 10 6 0 0 739 659 80
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 26 16 10 6 0 0 885 730 155
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 25 16 9 7 0 0 691 662 29
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 24 16 8 8 0 0 829 789 40
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 19 16 4 11 1 0 498 719 -221
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 17 16 2 13 1 0 416 827 -411
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 17 16 1 15 0 0 485 1003 -518

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ

(17:45 – 19:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

(18:15 – 19:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητής:
Κουσάσης Αλέξανδρος

Έφορος Τμήματος:
Καλλιανιώτης Αντώνης

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

Βαθμολογία 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2004 1ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ (2018-2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 14 7 7 0 0 0 409 209 200
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 13 7 6 1 0 0 445 200 245
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 12 7 5 2 0 0 395 316 79
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 10 7 3 4 0 0 282 326 -44
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 10 7 3 4 0 0 190 304 -114
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 9 7 3 3 1 0 265 302 -37
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 6 6 0 6 0 0 155 349 -194
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 6 0 1 5 0 39 174 -135

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005 Β’ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ (2018-2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 24 12 12 0 0 0 817 485 332
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 22 12 10 2 0 0 651 466 185
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 19 12 7 5 0 0 600 550 50
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 19 12 7 5 0 0 483 468 15
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 15 12 3 9 0 0 531 594 -63
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 15 12 3 9 0 0 507 594 -87
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 11 12 0 11 1 0 313 745 -432
Βαθμολογία 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 01ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ (2017-2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 6 3 3 0 0 0 180 101 79
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 4 2 2 0 0 0 147 70 77
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
4 3 1 2 0 0 134 164 -30
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 4 3 1 2 0 0 125 176 -51
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 4 2 2 0 0 0 113 48 65
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 0 3 0 0 92 121 -29
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2 2 0 2 0 0 44 155 -111

Η πολυετής εμπειρία στο χώρο του μπάσκετ, οι επιτυχίες των τμημάτων ακαδημίας μας και οι πολύπειροι προπονητές μας, αποτελούν εγγύηση για να γνωρίσουν οι μικροί αθλητές μας όλα τα μυστικά του μπάσκετ. Η επαφή με το άθλημα του μπάσκετ, δίνει επίσης στους μικρούς μας αθλητές την δυνατότητα να αποκτήσουν πειθαρχία, σεβασμό και μέσα από την ευγενή άμιλλα να φτάσουν στη νίκη.

Μην το σκέφτεσαι… η οικογένεια του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης σε περιμένει!!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(Γεν. 2011-2012)
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
(Γεν. 2010-2011)
ΠΡΟΜΙΝΙ
(Γεν. 2008-2009)
ΜΙΝΙ
(Γεν. 2007)
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΔΕΥΤΕΡΑ
(16:00 – 17:00)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(16:30 – 17:45)
ΠΕΜΠΤΗ
(19:30 – 20:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(18:30 – 19:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(12:00 – 13:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(19:30 – 20:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(17:00 – 18:15)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(10:00 – 11:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ
09:30 – 11:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(17:30 – 18:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(12:00 – 13:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 694 580 3580
Καλλιανιώτης Αντώνης: 694 730 4422
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητές:
Κολοκυθάς Γιάννης
Παπαβασιλείου Γιάννης
Αλεξόπουλος Κώστας

Έφοροι Τμημάτων:
Αντώνης Καλλιανιώτης
Γιώργος Μπογιατζής
Κώστας Κωνσταντόπουλος
Α. Αλεξανδρής

Βαθμολογία & Video 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIOR ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2018-2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 0 0 0 0 0 0 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2018-2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 24 12 12 0 0 0 673 411 262
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 21 12 9 3 0 0 579 464 115
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 19 11 8 3 0 0 447 383 64
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 16 12 5 6 1 0 440 513 -73
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 14 11 3 8 0 0 370 474 -104
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 13 10 3 7 0 0 279 338 -59
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 11 12 0 11 1 0 328 533 -205

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

Βαθμολογία & Video 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 31 16 15 1 0 0 652 413 239
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 31 16 15 1 0 0 698 531 167
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 25 16 9 7 0 0 607 548 59
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 24 16 8 8 0 0 569 562 7
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 24 16 8 8 0 0 580 618 -38
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 23 16 8 7 1 0 639 601 38
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 21 16 5 11 0 0 522 610 -88
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 17 16 3 11 2 0 459 596 -137
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 5 16 1 3 12 0 130 377 -247

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

Σχολές Μωραΐτη – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 26 – 37
Ημερομηνία: 5/11/2017

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Α.Ο. Κρόνος Γέρακα
Σκορ: 25 – 43
Ημερομηνία: 26/11/2017

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Αγ. Νικόλαος Παλλήνης
Σκορ: 18 – 36
Ημερομηνία: 12/11/2017

Α.Ο. Αργοναύτης Τρίγλιας – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 42 – 31
Ημερομηνία: 3/12/2017

Γ.Σ. Παλλήνης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 32 – 47
Ημερομηνία: 19/11/2017

Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 45 – 30
Ημερομηνία: 14/01/2018

Βαθμολογία & Video 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2018-2019)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 21 12 9 3 0 0 474 370 104
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 21 12 9 3 0 0 477 413 64
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 19 11 8 3 0 0 430 389 41
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 17 12 5 7 0 0 416 410 6
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 16 11 5 6 0 0 404 385 19
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 12 9 3 6 0 0 315 332 -17
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 11 0 2 9 0 59 276 -217

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ

Βαθμολογία & Video 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 34 17 17 0 0 0 864 477 387
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 32 17 15 2 0 0 858 621 237
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 28 17 12 4 1 0 711 579 132
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 27 16 11 5 0 0 814 576 238
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 26 18 8 10 0 0 838 772 66
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 26 18 8 10 0 0 557 634 -77
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 21 16 6 9 1 0 550 641 -91
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 20 16 5 10 1 0 417 586 -169
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19 17 2 15 0 0 447 798 -351
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 15 16 0 15 1 0 325 697 -372

ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ

Ε.Σ. Νέας Μάκρης – Γ.Σ. Παλλήνης
Σκορ: 57 – 16
Ημερομηνία: 2/12/2017

Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 26 – 29
Ημερομηνία: 9/12/2017

Γ.Σ. Κερατέας – Ε.Σ. Νέας Μάκρης
Σκορ: 36 – 52
Ημερομηνία: 13/01/2018


Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, για τέταρτη χρονιά συνεχίζει το πρωτοποριακό πρόγραμμα των “BabyBallerz“, το οποίο είναι ΔΩΡΕΑΝ για όλα τα παιδιά  (αγόρια και κορίτσια) που έχουν γεννηθεί τις χρονιές 2013 & 2014!

Το “Baby Ballerz” είναι ένα εξειδικευμένο παιδαγωγικό πρόγραμμα που έχει ως αντικείμενο την γνωριμία με μπάλα σε όλες τις μορφές της, με σκοπό να προκαλέσει τους μικρούς αθλητές να εξερευνήσουν τη μπάλα, διασκεδάζοντας ταυτόχρονα. Το καινοτόμο αυτό πρόγραμμα παρουσιάζεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε αυτή τη μορφή και αποτελεί την πλέον εξελιγμένη και μοντέρνα παιδαγωγική μπάλας στον κόσμο, που φιλοδοξεί να εισάγει τα παιδιά στον κόσμο του αθλητισμού.

Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, στα πλαίσια της κοινωνικής του ευθύνης, προσφέρει για τέταρτη χρονιά το πρόγραμμα αυτό  ΔΩΡΕΑΝ, για αυτό θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Οι εξειδικευμένοι και καταξιωμένοι προπονητές μας καθώς και οι επιτυχίες του Συλλόγου μας, αποτελούν κίνητρο για κάθε αθλητή να ενταχθεί στις ακαδημίες του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης.

Ελάτε να γνωρίσουμε τη μπάλα, να διασκεδάσουμε και να γίνετε μέλη της πιο όμορφης παρέας, του Επιμορφωτικού Συλλόγου Νέας Μάκρης!

Δημιουργία, επίβλεψη και εκτέλεση προγράμματος: Ιωάννης Παπαβασιλείου (Προπονητής Φυσικής Αγωγής).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
(15:00 – 16:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(09:00 – 10:00)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης”

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΠΕΜΠΤΗ

(20:30 – 21:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ

(11:00 – 12:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ

(17:30 – 19:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητές:
Γιάννης Παπαβασιλείου
Κώστας Αλεξόπουλος

Έφορος Τμήματος:
Μάγδα Τρελλοπούλου
Καλλιανιώτης Αντώνης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ

(21:30 – 23:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ

(21:30 – 23:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητής:

Έφορος Τμήματος:
Μοριανός Νίκος

0 Shares
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme