Βολεϊ

17 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΒΟΛΕΙ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ
(21:30 – 23:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(21:00 – 23:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(14:30 – 16:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ
(16:30 – 18:00)
ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Σ.Π.Α.Α.Α.
ΔΕΥΤΕΡΑ
21:45

Επόμενοι Εντός Έδρας Αγώνες

Βαθμολογία 2018-2019
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ (2018 – 2019)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ↑ ΕΣ Νέας Μάκρης 57 22 19 3 61 18
2. PO ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 57 22 19 3 59 17
3. PO Αμαζόνες Αχαρνών 49 22 17 5 54 24
4. PO ΟΠΕ Χαλκίδας 41 22 13 9 49 34
5. PO ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 39 22 13 9 47 35
6. ΠΑΟ Κουκακίου 39 22 13 9 47 38
7. ΔΑΣ Αραφήν 28 22 9 13 39 48
8. ΑΟ Διονύσου 24 22 9 13 30 50
9. ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 18 22 5 17 26 54
10. ΑΟ Λαγονησίου 16 22 5 17 31 56
11. ΟΦ Γέρακα 16 22 6 16 25 56
12. Ιωνικός ΑΣ 12 22 4 18 21 59
Βαθμολογία 2017-2018
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ (2017 – 2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΟ Θρακομακεδόνων 63 22 21 1 65 13
2. ΑΟ Καρέα 48 22 17 5 53 28
3. ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 48 22 16 6 55 25
4. ΟΠΕ Χαλκίδας 44 22 13 9 50 31
5. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 38 22 13 9 45 35
6. ΠΑΟ Κουκακίου 38 22 13 9 44 37
7. Αμαζόνες Αχαρνών 37 22 12 10 47 38
8. ΕΣ Νέας Μάκρης 31 22 11 11 37 39
9. ΔΑΣ Αραφήν 19 22 7 15 26 53
10. ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 16 22 5 17 23 55
11. ΟΦ Γέρακα 11 22 3 19 22 60
12. ΑΟ Νηαρ Ηστ 3 22 1 21 10 63
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(20:00 – 21:15)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(20:30 – 21:30)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(13:15 – 14:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης”
(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητές
Γιάννης Φάκας
Δημήτρης Φάκας

Έφορος Τμήματος
Ζώτου Φαίη

Βαθμολογία 2018-2019
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ – Δ’ ΓΚΡΟΥΠ (ΘΕΣΕΙΣ 41 – 48) (2018-2019)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
41. ΑΟ Νηαρ Ηστ 16 7 5 2 18 7
42. ΑΕ Γκράβας 14 7 4 3 16 11
43. ΑΠΕΣ Καπανδριτίου 13 7 5 2 16 11
44. ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 12 7 4 3 13 12
45. ΕΣ Νέας Μάκρης 11 7 4 3 14 12
46. ΑΣ Λαυρίου 9 7 3 4 12 15
47. ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 6 7 2 5 10 17
48. ΓΣ Απόλλων 3 7 1 6 5 19
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΦΑΣΗ – Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ (2018-2019)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΣ Παπάγου 20 7 7 0 21 4
2. ΔΑΣ Αραφήν 19 7 6 1 20 3
3. ΜΕΣ Μαραθώνα 15 7 5 2 16 9
4. ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης 9 7 3 4 12 15
5. ΓΣ Χαλανδρίου 8 7 3 4 11 14
6. ΕΣ Νέας Μάκρης 7 7 3 4 10 16
7. ΕΑΟ Σπάτων 6 7 1 6 10 18
8. ΓΣ Κορωπίου 0 7 0 7 0 21
9. ΑΟ “Πήγασος” Αγίας Παρασκευής 0 0 0 0 0 0
Βαθμολογία 2017-2018
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ – Δ’ ΓΚΡΟΥΠ (ΘΕΣΕΙΣ 37 – 42) (2017-2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
37. Παναθηναϊκός ΑΟ 30 10 10 0 30 4
38. ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου 24 10 8 2 24 7
39. ΓΣ Γλυκών Νερών 13 10 4 6 17 19
40. ΑΣ Τυφών 7 10 2 8 10 25
41. ΕΣ Νέας Μάκρης 7 10 2 8 11 26
42. ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 6 10 4 6 14 25
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΦΑΣΗ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΔΑΣ Αραφήν 24 8 8 0 24 0
2. ΑΟ Παλλήνη 21 8 7 1 21 7
3. ΜΕΣ Μαραθώνα 18 8 6 2 19 9
4. ΟΦ Γέρακα 15 8 5 3 17 11
5. ΑΣ Παπάγου 10 8 3 5 13 15
6. ΑΕ Αγίας Παρασκευής 8 8 3 5 13 19
7. ΕΣ Νέας Μάκρης 6 8 2 6 10 20
8. ΑΟ “Πήγασος” Αγίας Παρασκευής 6 8 2 6 8 20
9. ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης 0 8 0 8 0 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΤΡΙΤΗ
(16:00 – 17:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(17:00 – 18:30)
ΚΥΡΙΑΚΗ
(15:15 – 16:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης”

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονήτρια
Παναγιωτίδου Δέσποινα

Βαθμολογία Πρωταθλήματος 2018 - 2019
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  – Α’ ΦΑΣΗ – Η’ ΟΜΙΛΟΣ (2018-2019)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΟ Μαρκοπούλου 24 8 8 0 24 1
2. ΑΣΠΕ “Θέτις” 20 8 7 1 21 6
3. ΑΣ Λαυρίου 19 8 6 2 20 9
4. ΔΑΣ Αραφήν 15 8 5 3 16 9
5. ΓΣ Κερατέας 12 8 4 4 15 13
6. ΕΣ Νέας Μάκρης 7 8 3 5 10 19
7. ΜΕΣ Μαραθώνα 5 8 2 6 8 22
8. ΑΟ Βουλιαγμένης 5 8 1 7 8 21
9. ΑΟ Βάρης “Ο Αναγυρούς” 1 8 0 8 2 24
Βαθμολογία Πρωταθλήματος 2017-2018
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 2 – Α’ ΦΑΣΗ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (2017-2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. ΑΣ Λαυρίου 22 8 8 0 24 6
2. ΑΣΠΕ “Θέτις” 18 8 6 2 20 11
3. ΑΟ Παλλήνη 18 8 5 3 21 11
4. ΓΣ Κερατέας 17 8 6 2 20 9
5. ΓΣ Γλυκών Νερών 15 8 5 3 17 12
6. ΕΣ Νέας Μάκρης 9 8 3 5 9 18
7. ΑΟ Μαρκοπούλου 5 8 2 6 10 20
8. ΔΑΣ Αραφήν 4 8 1 7 7 22
9. ΑΣΠ Κτησιφών 0 8 0 8 5 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Γεν. 2008 – 2011)
ΤΡΙΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΠΕΜΠΤΗ
(15:00 – 16:00)
ΣΑΒΒΑΤΟ
(11:00 – 12:00)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γεν. 2007 – 2009)
ΤΕΤΑΡΤΗ
(15:00 – 16:30)
ΚΥΡΙΑΚΗ
(13:00 – 14:30)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης”

(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονητές
Παναγιωτίδου Δέσποινα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΜΕΙΚΤΟ
ΤΡΙΤΗ
(21:30 – 23:00)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(21:30 – 23:00)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Καραβασίλης Νίκος: 6945803580
Γραμματεία Κλειστού Γηπέδου Μπάσκετ “Γιάννης Δημητριάδης”
(Καθημερινά 18:00 – 20:00)

Προπονήτρια
Δέσποινα Παναγιωτίδου

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
   

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ  ΕΣΠΑΑΑ – Α’ ΦΑΣΗ (2017 – 2018)
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1. Ίωνες ΑΣΠ 69 24 23 1 70 6
2. ΑΕ Γκράβας 61 24 21 3 66 18
3. ΑΣ Παπάγου 60 24 20 4 64 17
4. ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου 46 24 16 8 54 41
5. ΟΦ Γέρακα 38 24 13 11 46 42
6. ΕΣ Νέας Μάκρης 35 24 10 14 48 50
7. ΠΑΟ Κουκακίου 33 24 11 13 44 50
8. ΟΠΕ Χαλκίδας 33 24 12 12 39 44
9. ΕΑΟ Σπάτων 29 24 9 15 38 53
10. ΓΣ Κυψέλης 23 24 7 17 30 53
11. ΑΣ Τεύκρος 17 24 6 18 26 62
12. ΓΣ Εθνικός 12 24 4 20 17 62
13. ΑΟ Οδυσσέας 12 24 4 20 22 66
129 Shares
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme